Skontaktuj się z nami
(22) 628 66 27

Wycinanie grafiki z folii samoprzylepnej

Wycinamy na ploterze tnącym napisy i grafikę z folii samoprzylepnych wg dostarczonych gotowych projektów lub przygotowujemy grafikę do cięcia wg wskazówek klienta. Wyklejamy również szyby foliami piaskowanymi, mrożonymi z wyciętą grafiką lub całe płaszczyzny.

Matowienie szyb to sposób na to, by w estetyczny sposób zasłonić pomieszczenie i uniemożliwić wgląd do wnętrza. Zmatowione szyby przepuszczają promienie słoneczne, nie powodując zaciemnienia.

Wyklejanie szyb folią sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważny jest elegancki, estetyczny efekt. Sposób ten polecany jest w biurach, gabinetach lekarskich, bankach czy klinikach. Zmatowione szyby będą także doskonale wyglądać na ściankach działowych.

Firma nasza od 20 lat zajmuje się wycinaniem grafiki na ploterze tnącym.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie przygotowania i cięcia grafiki. Możemy opracować w formacie wektorowym dowolny znak.

Wycinamy a także przygotowujemy grafikę do naklejenia (usunięcie zbędnej folii, zaklejenie papierem transportowym), wykonujemy gotowe tablice lub wylepiamy grafikę u klienta.

Wyklejamy również szyby foliami piaskowanymi, mrożonymi z wyciętą grafiką lub całe płaszczyzny. Daje to bardzo estetyczny efekt, zasłania pomieszczenie jednocześnie przepuszczając do wewnątrz światło.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wyklejanie witryn.

Wycinanie z folii samoprzylepnej można zamówić mailem wysyłając na adres:
biuro@agencja-roland.com.pl

  • gotowy plik w formacie wektorowym (cdr, ai, eps, pdf) z opisem zakresu prac i kolorów folii
  • lub podając tekst z zaznaczeniem wielkości liter lub długości napisu, obszaru cięcia z podaną czcionką, kolorem folii samoprzylepnej i zakresu prac (samo wycinanie z folii samoprzylepnej, wycinanie z usunięciem zbędnych kawałków folii i zalepienie papierem transportowym, wykonanie tablicy informacyjnej na PCV lub plexi z grafiką wyciętą z folii samoprzylepnej)

Napisz do nas lub zadzwoń 22 628 66 27